Eğitim Planlama ve Danışmanlık

Öğrencilerimizin eğitim hayatlarında ve bu süreçte ki dönüm noktalarında yol gösteriyoruz.Onlar için hedefleri beraber belirleyip bu hedefe giden yolda süreci beraber yönetiyoruz.

İyi bir kariyerin başlangıcı iyi bir Üniversite den başlar , iyi bir üniversiteye gitmenin yolu da iyi bir lise den geçer. Öğrencilerimizin iyi bir liseyi seçmeleri ve emin adımlarla iyi bir üniversiteye gitmeleri için onlara yol gösteriyoruz. Bütün liseleri tanıtıp, üniversite ve kariyer hedefi doğrultusunda öğrencilerimizi onlara en uygun liseye yönlendiriyoruz.
Lisede okuyan öğrencilerimize üniversite yolunda hangi programı seçmeleri konusunda destek oluyoruz. Oğuz Aras Danışmanlık olarak öğrencilerimize tercih ettikleri üniversiteler hakkında bilgiler verip hangi programları ver dersleri seçmeleri gerektiğini birlikte belirliyoruz. ders seçimlerinde danışmanlık yapıyoruz.
Amerika, Kanada ve İngiltere gibi ülkelere gidecek öğrencilerimize üniversite ve bölüm seçimlerinde kariyer planı oluşturmaktayız. Hollanda ve İtalya’daki üniversitelere gitmeyi düşünen öğrencilerimize, üniversite ve bölüm seçimlerinde ve başvurularında yardımcı olmaktayız.