Oğuz Aras Danışmanlık Şirketi , öğrencilere eğitim hayatlarının zorlu zamanlarında yardımcı olmak ve onlara önemli karar süreçlerinde yol göstermek amacıyla M.Oğuz Hamurculu ve Aras Delice tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

Kuruluş zamanımızdan bu yana önceliğimiz(misyonumuz) öğrencilerimize eğitim alanında yol göstermek çalışma disiplinini ve problem çözme yeteneğini kazandırmak oldu.

Bu yetenekleri kazanan öğrencilerimizin tüm eğitim hayatları boyunca he alanda kolayca yol aldığını görmek bize doğru yolda olduğumuzu kanıtladı.


Uzun senelerdir MEB,IB,AP programlarında olan öğrencilerimize derslerinde ve ödevlerinde yardım etmenin yanı sıra onları SAT,AP,ACT,TYT,AYT,LGS gibi sınavlara da hazırladık.Bu sınavlara hazırlık aşamasında öğrencilerimizin programlı ve düzenli çalışmalarını sağlamakla beraber onları sahip oldukları potansiyeller doğrultusunda yönlendirip en iyi sonuçları almalarını sağladık.

Sınav hazırlıklarında öğrencilerimizin durumunu takip etmek amacıyla yaptığımız testler ve bu testlerin sonuçlarını değerlendiren bir test merkezi olarak da çalıştık.


Mustafa Oğuz Hamurculu


2001 Kültür Fen Lisesi

2008 Boğaziçi Üniversitesi - Kimya

2002 Özel ders vermeye başladı.

2009 Oğuz Aras Danışmanlığı kurdu.

Aras Delice


2001 İSTEK Bilge Kaan Lisesi

2008 Boğaziçi Üniversitesi - Kimya Öğretmenliği

2002 Özel ders vermeye başladı.

2009 Oğuz Aras Danışmanlığı kurdu.